Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168899 (251 за 24 години)

Всі україномовні відео з YouTube зібрали на одному сайті

| 16 коментарів


Створено сайт, який збирає всі україномовні відео з YouTube

Запрацював сайт ТиДиви (https://tydyvy.com/), який збирає найновіші україномовні відео з найпопулярнішого в світі відеохостингу YouTube.  

Команда проекту стверджує, що ТиДиви вирішує одну з найбільших проблем українських користувачів YouTube – це нерелевантні рекомендації відео, серед яких багато російської пропаганди і загалом російськомовного культурного продукту.

Розробники підрахували частку таких відео. Для незареєстрованих користувачів головна сторінка YouTube складається на 88% з орієнтованого на російську аудиторію відео, а рекомендації на сторінці відео – на 76%.  

Навіть якщо бути зареєстрованим і підписаним виключно на україномовні канали, і ставити дизлайк на всі відео російською, які пропонує YouTube, ці показники не надто покращуються. Лише до 22% на головній і до 50% на сторінці відео, кажуть представники сервісу.

ТиДиви відбирає з YouTube тільки україномовний контент, сайт побудований таким чином, що всі відео поділені на тематичні рубрики: музика, влоги, подорожі, ігри, про книги та кіно, розважальні та інші. Також окремою стрічкою можна переглянути трендові україномовні відео, які набувають популярності.

Станом на зараз на сайті представлено близько 20 000 відео українською мовою із 1000+ каналів і щодня додається більше 50 нових відео.

“Нас не влаштовувало те, що стрічка рекомендацій від YouTube практично заповнена контентом, орієнтованим на російську аудиторію, і це в кращому випадку російські музичні кліпи і шоу, а в гіршому – відео українофобів та російських пропагандистів”, – пояснює засновник ТиДиви.

16 коментарів

 1. Крута штука, тільки мало каналів з музики. В ютубі є набагато більше музичних каналів з українських співаків.

 2. хороший сайт. Ви матеріали додаєте вручну, чи якось парсите з ютубу тільки україномовні відео?

  • Там складна схема. Деякі відео автоматично додаються, інші вручну перевіряються.

  • Команда проекту стверджує, що ТиДиви вирішує одну з найбільших проблем українських користувачів YouTube – це нерелевантні рекомендації відео, серед яких багато російської пропаганди і загалом російськомовного культурного продукту.

 3. Дуже б хотілося, щоб був реалізований пошук на цьому ресурсі. І щоб база відео була постійною і оновлювалась, а не тільки найновіші відео добавлялися.

  • Найновіші додаються, а старіші залишаються. На даний момент старіші відео можна помітити в рекомендаціях на сторінці з відео.
   Зараз в базі вже близько 20 000 відео. І по приблизному підрахунку є ще десь 800 000 відео українською, які в черзі на обробку.
   Пошук обов’язково буде, але трохи пізніше.

  • Додали пошук на https://tydyvy.com

 4. Гарний проект, дякую !

 5. ТиДиви потрібно зробити цей додаток для андроїд або для ІОS.
  У мене дитина час від часу дивиться різноманітні канали мультфільми на ютубі і перевежно російською мовою,а хотілось би щоб українською

 6. мужики! не ігноруйте канали які вам шлють в придложку!

  • По-перше в команді не тільки чоловіки)
   По-друге нікого ми не ігноруємо, у нас у запропонованих ще лежить близько 100 каналів (з 2500), які ми ще перебираємо, мабуть, ваш серед них. На сайті тидиви знизу є контактний мейл, напишіть туди свій канал, спробую пришвидшити обробку.

 7. Треба додати розділ мультики!!!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.