Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (301 за 24 години)

Українська відповідь Південному Парку, Ґріфінам та Таємницям Ґравіті Фолс!

| 7 коментарів

 

Здавалося б, що ніхто і не запитував та все ж, з’явились на каналі НЛО tv українські відповіді світовим мультсеріалам. Це – вітчизняні молодіжні гумористичні пригодницькі мультсеріали “Чортовийки” та “Небезпечна зона”!

Чортовийки –  це історія про невеличке, відрізане від світу провінційне містечко з назвою Чортовийки. Троє друзів – Данко, Шпиндик і Левко, різні за характером підлітки, переживають пригоди, разом потрапляють у різні халепи і разом виплутуються з них. Вони протистоять цілому місту інтернет-зомбі, починають підпільне виробництво «Копі-Лювак», борються з велетенськими слимаками-мутантами, шукають легендарні козацькі скарби. Хоч би якими складними здавалися проблеми, юні герої завжди знайдуть вихід. Хоч і не завжди неправильний.

ЗАВАНТАЖИТИ

Небьезпечна Зона – у самому центрі України виникла зона екологічної катастрофи та звалище радіаційних відходів. Після евакуації людей звірі, які лишились у зоні, еволюціонували та утворили суспільство. У «Небезпечній зоні» залишилась жити тільки одна родина людей – Карпенки. Голова сім’ї Толік з усіх сил намагається стати взірцем для свого сина Андрія. Андрій – цинічний підліток, у якого пранки та жарти над батьком – головна життєва потреба. Інші члени родини: мама Оля, донька Іра, інтелектуал Черепах і дід Мирон. Карпенки намагаються залишатися пересічною українською родиною, проте це не так просто, коли живеш поміж людозвірів.

Проект створений студією Мамахохотала.

ЗАВАНТАЖИТИ

Більше цікавоїхї інформації про проекти ТУТ

7 коментарів

  1. Відповідь? Як у росіян прям? Така подача відразу викликає підозру
    , що матеріал м’яко кажучи – не дуже.

    • Дешевші клони відомих серіалів і телепрограм — часте явище у світі. Тут головне щоб не в тій самій країні було.

  2. обидва мульти сподобались, легкий гумор адаптований до наших реалій

  3. Відповідь Південному Парку? Він жорсткий, і гумор далеко не легкий. Або ви вже забули серію де Картман згодував батьків, хлопцю який його діставав? Не треба клонів, робіть оригінальні серіали.

  4. Так собі шо один, шо другий мультіки-атвєти. А зважаючи на те шо у продакшені бере участь загальновідома “мамахохла”, то й згадувати про цей треш не хочеться.

  5. “Небьезпечна” – небезпечна

  6. Помилку в тексті Небьезпечна Зона – у самому центрі

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.