Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169394 (178 за 24 години)

Отакої! Зелена книга (Green Book)

| 3 коментарі

Звичайнісінька подорож піаніста та його водія півднем США в 1962 році. Режисер Пітер Фареллі інтерпретував сценарій написаний справжнім водієм Тоні Валлелонгою (Нік Валлелонга) в велике й грандіозне кіно, що виграло не один оскар. В головних ролях Вігго Мортенсен та Магершала Алі. Такий фільмак неможливо не подивитися!

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

3 коментарі

 1. ті оскари фільм вірогідно отримав з політичних мотивів – за висвітлення теми дискрімінації чорношкірих (які, до речі, і далі цим спекулюють)
  а так, вірно вгорі написано – звичайнісінька подорож піаніста та його водія, нічого аж такого особливого…
  хоча може то моя суб`єктивна думка

  • частково з вами згоден про тему спекуляції темношкірих але фільм і дійсно виявився не поганим

 2. Дививсь — нормальне кіно.

  Не мегасупер, та варте перегляду. Не через оскари за негролоббі, а просто через те, що воно непогана така подорож-побут. Мені більш став до вподоби образ італійця з міських нетрів у часи, коли мафія вже поступово легалізувалася у діяльності, аніж затерті штані побитого чи необслугованого у ресторані негра.

  Ліпш за якісь дурносеріали.
  Тож не проходьте повз.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.