Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171182 (161 за 24 години)

Джокер. Отакої!

| 2 коментарі

Це велика трагедія маленької людини. Кінокомікс режисера Тодда Філліпса реальніший за будь які фільми по коміксам. Хоакін Фенікс зіграв найнебезпечнішого противника Бетмена, та ще й так, що стає лячно під час перегляду. Тут ми бачимо історію створення легенди коміксів пана Джокера. Хоча кіно далеке від жанру супергероїки у ньому є посилання на персонажів коміксів DC.

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

2 коментарі

  1. Дурня дурнею

  2. Голлівудська стрічка про героїзованого лиходія Джокера, може наштовхнути звичайну людину теж помститися за свою психологічну травму, а навішування ярлика лиходія на клоуна, може бути вигідно авторитарним режимам, щоб звинувачувати активістів, які володіють гострим гумором у екстремізмі…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.