Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (301 за 24 години)

СПІВАЄ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО! ВІДЕО ОГЛЯД УКРАЇНСЬКОЮ. ОТАКОЇ!

| 3 коментарі

Це документально-художнє кіно про профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго, а точніше про співочий хор склад якого і є працівники цього комунального підприємства, а саме диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Тут показана їхня робота й те,як вони в тому гармидері намагаються знайти час на співи.

 

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

3 коментарі

  1. Кіно справді таке хороше, і навіть краще. Тільки дивлячись українські документалки і короткометражки, починаєш розуміти, які вбогі висеріали показують на ТВ, і як жалюгідно там грають актори. А цей фільм можливо, будуть дивитися і через 1000 років, бо він чесно показує наше життя

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.