Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169063 (210 за 24 години)

Львів у широких зіницях

| 2 коментарі

Понад півсотні нових живописних, графічних та фото творів молодих митців на тему Львова будуть представлені на другій щорічній виставці “Львів очима молоді”. Відкриття відбудеться 15 листопада у приміщенні Укрсоцбанку, що на пл. Міцкевича 10.

Щира емоційність, пошуки стилю, яскравий колорит, вдумливі рефлексії та вдало піймана мить – усе разом творча панорама молодіжного бачення нашого міста.

Студентська молодь, яка презентує свої твори на виставці, претендує на найбільшу емоційність та гостроту виразу подій та процесів, які відбуваються у місті. Наш проект відбувається у форматі художньої виставки-конкурсу, ми не обмежували молодих митців у засобах. Вони бачать Місто по-різному: як архітектуру, через людей, транспорт, історію, свою субкультуру. Один вирішив абстрагуватися, іншому забракло конкретики, той віднайшов давно забуте, а ось цей злапав цікаву мить. Конкурс стартував 1 жовтня, а на початку листопада поважне журі у складі очільників академії мистецтв визначило кращі твори у кількох номінаціях. З 15 листопада яскраву мозаїку молодіжного бачення Львова зможете побачити Ви!

На відкритті: жива музика, вітальне слово, мистецька тусовка та частування.

Початок о 16.00 (15.XI.2011)

Організатор: Студентська Рада Львівської національної академії мистецтв

 

2 коментарі

  1. безграмотні ви мої!
    у слові “зіниці” нема подвоєння “н”
    :(

  2. Подейкують, що на відкриття приїде Чак Норріс!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.