Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170617 (345 за 24 години)

Шістнадцятий тур озвучення фільмів: голосування

| 13 коментарів

Після проведення п’ятнадцяти чудових турів озвучення фільмів українською, близько трьох років тому Гуртом зробив паузу із фільмами і повністю зосередив сили на озвученні українською серіалів. Тоді індустрія зі створення серіалів саме була на піку свого розвитку, один за одним виходили серіали, які були справжніми шедеврами. На даний момент серіали, однак, дещо розчаровують. У своїй левовій більшості вони стали масовим продуктом, який чим далі, тим менше, може вразити своєю якістю. За весь 2020 рік наразі не вийшло жодного нового по-справжньому топового серіалу.

Це не означає, що ми відмовляємося від озвучення серіалів. Аж ніяк. Ми і в подальшому озвучуватимемо вже звичні для нас серіали і постійно стежитимемо за виходом нових серіалів, щоб відбирати для озвучення найкращі з найкращих з них.

В той же час, ми не знайшли жодної причини, чому б не відновити нашу традицію озвучення фільмів. Ще дуже багато прекрасних всесвітньовідомих фільмів не мають української озвучки – в першу чергу класичних. І саме класичні фільми ми озвучуватимемо в нашому новому – вже шістнадцятому турі.

Голосування за фільми, які будуть озвучені, проходить тут.

Дякуємо за вашу підтримку!

13 коментарів

  1. Не можу обрати щось одне…

  2. Дуже хороший серіал для озвучення: travelers. Всього 3 сезони. Візьміть будь-ласка на замітку.

  3. Дай Боже здоро’вячка усьому порталу та адміністрації сайту, пишу сюди так, як не знайшов окремої кнопки чи посилання на донат, прошу ткніть носом, а то чесних пів години пошуків не привели до успіху. Дякую, Слава Україні та слава Мові.

  4. Може, цього разу б 13 фільмів озвучити? Будь ласка.

  5. Сподіваюсь, цього разу озвучуватимуть НеЗупиняйПродакшн?

  6. Розумію, що вже може трохи запізно додавати, але чи не могли б озвучити фільм Джону дали зброю / Johnny got his gun (1971). тут з сабами українськими https://toloka.to/t21739, а тут вікі з коротким описом сюжету https://uk.wikipedia.org/wiki/Джону_дали_зброю_(фільм)

  7. Коли вже? 2 місяці минуло…

  8. Коли будуть доступні перекази на банківську картку для озвучення?

  9. Цікаві підбірки мультфільмів зібрані тут https://kinototo.com/multfilm/ ! Зручно шукати та переглядати! Рекомендую!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.