Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (299 за 24 години)

Куди піти в Карпатах: 5 унікальних ідей

| Прокоментуй!

Це відео створювалося три роки. Це короткий огляд цікавих місць в Карпатах, куди можна піти в легкий похід на один день, за винятком п’ятого маршруту. 

П’ять унікальних місць для подорожі Карпатами

Це короткий огляд більш розгорнутих маршрутів Карпатами, які можна знайти на нашому каналі.  

Отже у відео представлені такі об’єкти: 

1. Гора Хом’як

Дуже цікаве місце для одноденного походу, неподалік від Буковеля. Маршрут не важкий і дуже мальовничий, так як частенько по дорозі будуть змінюватися пейзажі. З вершини Хом’яку відкриваються просто неймовірні краєвиди. 

2. Полонина Маковиця

Маршрут з міста Яремче. Проходить через вражаючі скелі Довбуша, букові ліси і виводить вас прямо на полонину з вівцями.

3. Писаний камінь

Сам Писаний камінь дуже цікавий. Місце сили наших предків, де вони проводили обряди своїх вірувань, про що свідчать вибиті колодязі в камінці.

4. Карстовий міст

Зі сторони Закарпаття є одне дуже цікаве місце, про яке мало хто знає і це – Карстовий міст. Дорога до скелі веде через буковий праліс, який занесений в спадщину Юнеско. Стежка не важка, але дуже цікава. Скеля надзвичайної форми з діркою в середині, яка робить це місце просто дивовижним і обов’язковим для відвідин.

5. Мармароси

Ну і останнє найулюбленіше наше місце- це Мармароський хребет. Гори які в певний період покриваються килимом з рододендронів. Ці пейзажі назавжди закарбуються у вашій пам’яті, якщо ви туди потрапите. В нас знайомство з ними було під час довгого п’ятиденного походу Мармароси -Чорногора.

Йдете в гори, Не смітіть! 

І ще одне, що хотілося донести в цьому відео. Не забувайте залишати природу в чистоті!!! Бо дивують ті люди, які розглядають наші Карпати, як смітник, де можна кидати неорганічні відходи під ноги.

Чудових вам подорожей!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.