Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171929 (196 за 24 години)

Дітям – українську! До дня захисту дітей презентували сайт для маленьких українців

| 3 коментарі

Напередодні Дня захисту дітей запустився новий дитячий портал: ТиДиви.Діти (https://dity.tydyvy.com/) – сайт, який збирає всі україномовні відео для дітей з YouTube. Зараз на порталі вже зібрано 3000 відео зальною тривалістю близько 250 годин.

Основна мета сайту – полегшити батькам пошук перевірених і виключно україномовних відео для своїх малюків. На ТиДиви.Діти залишається тільки вибрати, що зараз увімкнути своїй дитині: мультик, аудіоказку, пісеньку чи якесь розвивальне відео (для цього на сайті передбачені рубрики).

Зараз майже всі сфери, з якими контактують діти, вже українізовані. Батьки з ними спілкуються українською. І поширено це навіть серед російськомовних батьків, які усвідомлюють те, що їхні діти вже з перших років мають вчити українську. Садочки та навчальні заклади в більшості теж починають переходити на мову, книжок та іграшок українською – вдосталь. Натомість, саме мультики чи інші відео в YouTube доволі часто вмикаються (інколи автоматично) російською. Тому ми вирішили створити комфортний україномовний простір для малюків“, пояснює один із засновників ТиДиви.Діти Андрій Ільків.

Найближчим часом сайт буде суттєво розширюватись, розробники планують додати ще десятки списків з відео.

Нагадаємо, що це вже четвертий проект по формуванню українського простору від цієї команди. Раніше були створенні:

  • мотивувальний рейтинг для дописувачів Української Вікіпедії (http://wrating.ukrface.org/);

  • сервіс “Джарвіс” (https://jarvis.net.ua/), який допомагає обрати фільм за настроєм серед тих, які мають український дубляж;

  • сайт ТиДиви (https://tydyvy.com/), який збирає всі україномовні відео з YouTube.

3 коментарі

  1. Молодці. Дякую.

  2. Дуже круто, але потрібно більше каналів-влогів, а ще незнайшов жодного геймплею (Майнкрафт, Зомбі проти рослин, і т.п.). З цих тем діти 4-10 років не вилипають. Стосовно каналів з геймплеєм з начиткою того, що відбувається на екрані готовий прийняти будь яку участь (допомога у створенні, часткове фінансування, тощо)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.