Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171022 (153 за 24 години)

S.T.A.L.K.E.R. 2 та ШЕВЧЕНКО! ОТАКОЇ!

| 6 коментарів

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

6 коментарів

  1. Молодці! Цілком підтримую все сказане у відео. А москалі нехай бісяться, все одно їм нема чого робити. Якщо це їх
    так дратує, значить ми на правильному шляху. З нетерпінням чекаю продовження гри STALKER:) Слава Україні!

  2. А для мене трохи дивно бачити маску, замість артикуляції нічо не бачу, і спершу складається враження що має бути реп якийсь, оскільки звук записаний окремо від відео.

  3. Хай всім.. мій коммент трохи (повністю) не по темі, але я не маю ідей де ше можна запитатися..
    Підкажіть сайт хороший типу отвєтів мила ру, де така ж активність як там, но щоб можна було задавати питання українською, або про українські теми..

  4. Чудова робота! Приємно слухати 👍

  5. У відео занадто м’яка реакція на російську агресію. Шукаючи історичні аналогії слова москаль, це ніби виправдовування тексту митця, як на мене Шевченко мав на увазі саме росіян, коли казав москалі, і що з ними не треба любитися, бо занапастиш свою долю. Також я не згоден що росіяни хороші, просто в них уряд поганий. Вони гнобили доблесних українців на протязі декількох сотень років, чинили вбивства, грабунки, заслання до таборів. Хіба Голодомор вже забутий чи пробачений? Геноцид в якому замордовано від 5 до 10 мільйонів наших предків. Росіяни й досі заперечують цей факт, разом з тим переважна більшість бойовиків на сході України саме москалі, себто росіяни. Лише мала дрібка росіян є дійсно хорошими. Але є речі з якими я згоден на відео, наприклад щодо слова Русь, бо була саме Київська Русь. Нам потрібно відстоювати свою мову, історію, культуру, свободу й незалежність більш жорстко й наполегливо, і не зважати на те що хтось може образитися на це, тим паче росіяни.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.