Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170950 (232 за 24 години)

“Флеш” (сезон 1) – поновлюємо озвучення!

| 4 коментарі

До уваги поціновувачів серіального всесвіту DC! 
Минуло чимало часу, але колись ми почали озвучення першого сезону серіалу “Флеш”, яке тоді з певних причин довелося припинити, про що багато з вас може і не знати :)
Не пройшло і трьох років (а, ні, пройшло, та і нехай) як ми вирішили зібратися з силами і продовжити озвучення цього серіалу.
Наразі маємо відповідний штат для продовження, але вже не на волонтерських засадах як раніше, а на основі збору коштів, тож запрошуємо всіх небайдужих підтримати копійчиною! Доля озвучення надалі в ваших руках, сподіваємося на вашу підтримку!

Автор: FanVoxUA

Студія любительського озвучення аніме та серіалів українською

4 коментарі

  1. На мою думку, краще витратити ресурси і час, на інший проект. Можливо, то суто моя особиста думка, але серіали по Arrowverse в перших сезонах особливо відзначались сильним сюжетом, а те, що зараз в них відбувається взагалі важко словами описати. Я дуже люблю комікси

  2. Гадаю, краще, щоб ви витратити ваші ресурси і час на інший проект. Є дуже багато і стареньких, і нових серіалів, які більше варті уваги ніж Arrowverse.
    Можливо, то моя особиста думка, але в основному у всіх серіалів з Arrowverse навіть перші сезони мають дуже слабенький сюжет, а те, що відбувається в нових сезонах і кросоверах, взагалі важко описати. І, як поціновувачу коміксів DC і особливо коміксів про Флеша, мені дуже прикро бачити те, що з цими героями зробили на CW.
    І я щиро надіюсь, що серіали, які знімали для DC Universe, після переходу до CW не перетворяться на такий же неякісний продукт.

  3. урааа нарешті

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.