Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171010 (174 за 24 години)

Огляд фільму “ФІНЧ”

| 1 коментар

 

Автор: ruslangumenyuk

ОТАКОЇ! Огляди файного :) Тут ви зможете знайти відгуки на цікаві фільми, серіали, книги, комікси, відеоігри й не тільки. Відео огляд доброго! Багато чого пролітає повз нас бо там не має відомих акторів, чи то не культовий письменник. Або просто не вистачає часу на те все. Саме тут зібрано те, що ми не помічаємо, не встигаємо помічати чи просто не хочемо. Те, що проходить повз нас саме тут! На цьому каналі також будуть відео з подорожей. Всім приємного перегляду! :)

1 коментар

  1. Фільм розрахован на підвищення температури у 2028 однак вже 2023 році українці почнуть випробування своєї зброї проти терористів, фашистів і інших вороженьок на місяці. У наслідок цих випробувань гравітація місяця зміниться і на Землі знову настане льодовиковий період, який встигне своїми льодами досягнути з півночі аж до…
    Для нормалізації клімату і умов проживання, спалах на Сонці це також майбутнє дійство укрів, після капітуляції та засудженням трибуналом, Лукашенка з його військовим супроводом, який заховається у своєму бункері після прочитання цього повідомлення.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.