Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171211 (158 за 24 години)

Інтерв’ю з акторами фільму “Стоп-Земля”

| 6 коментарів

 

Молоді актори нашумілого українського арт-хаусу – про фільм, про ставлення до мовного питання, про улюблене кіно і режисерів та про багато іншого.

6 коментарів

 1. Як добре в надійному світі не випробовувати захист винуватого у злочинах проти флори та фауни за -ленгліз-допомогою а мати свою Алгоритмію на випадок загрози.
  а ще ніколи не перейматися та не вести підрахунок проносного для спамерів блокующих доступ до священих сторінок мережі нащадкам Мазепи Могутнього і Бандери Всесильного… Св. письмо від псалма 47.7 Господабоженко

 2. Я не могу получить доступ к сайту который заблокирован у меня в стране. Это лечиться ВПН-ом и прокси, я правильно понимаю? Нашёл сайт где можно купить этот прокси сервер россия https://proxyline.net/proksi-rossiya/ Как думаете стоит брать?

  • Коли чотири сторони світу закриті для дружби і поневолення народів, залишається ще дві сторони. Лєтітє, Шура, лєтітє…

 3. Для початку і закінчення отримання українцями репарацій від чужинців, Білоруське командування не буде приймати іспит від Збройних Сил України за: вдалим захопленням, дозаправкою і перенаправленням (до виробника) крилатих ракет, бомб та інших снарядів побудови ‘руського міра’…
  Як москвичі, кожного дня, терпляче і мовчки сприйматимуть потрапляння, завбільшки двох тясяч, продуктів кремля на свої дома?

 4. вибачте що не по темі

  маю акк (із забутим паролем) на супутньому форумі, але пошта на мейл.сру (ше з 2012го). відповідно відновлення пароля не прокатує.

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  Новий пароль надіслано на ваш e-mail.

  Якщо ви не отримали лист, напишіть в приват до Konfucius

  Повернутись на початок форуму

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  а з Konfucius можна зв’язатися будучи авторизованим на форумі. от такий закритий цикл

  моя пошта: z v å s y л v v (усьо строгою латинкою) на гмилі

 5. Найсильнішою армію світу (як кредо, не записане до жодних контитуцій, статуту й винятку з військової залежності), у нас, прийнято вважати вбивць і гвалтивників беззахистного люду.
  Всіх інших Білорусинів, Узбко- та Казако-становців додатковою робочою силою і, як на них нападуть американці, вже ніхто з наших за ними не засумують.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.