Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169844 (188 за 24 години)

Укриття / Take Shelter (2011) – озвучено на замовлення Гуртом

| 6 коментарів

Жанр: драма, трилер
Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Hydraulx, REI Capital, Grove Hill Productions
Режисер: Джефф Ніколс
Актори: Майкл Шенон, Джесіка Честейн, Това Стюарт, Ші Віґхем, Кеті Міксон, Наташа Рендал

Сюжет:
Головному герою, Кьортісу, люблячому батьку і чоловіку, починають снитися жахіття і ввижатися галюцинації. Він шукає психіатричної допомоги, вважаючи, що це розумовий розлад. Однак, боячись найгіршого, він починає будувати складне і дороге укриття від бурі на своєму подвір’ї. Через нього Кьортіс ризикує втратити родину, здоровий глузд і стати вигнанцем спільноти, та все ж будує, щоб врятувати життя близьких.

Завантажити:
480р
720р
1080р
Remux

6 коментарів

  1. Це відчуття, коли щойно подивився фільм з одноголоскою, і тут виходить дубляж!

  2. хтось дивився вже? вартий уваги фільм?

  3. За що такий рейтинг imdb 7.5? Фільм плоский, як дошка! Я весь фільм чекав, на щось типу Стівен-Кінгівське – от він зараз вийде з того укриття, а там всьо догори дриґом, чи всі перетворились на зомбі, а тут на тобі, декілька зламаних гілок. Краще би вже він виявився психом. Шкодую, що потратив 2 години свого життя на цей фільм.

  4. Ще хтось опишіть враження про фільм.
    Микола, це якось некрасиво розказувати кінець фільму.

  5. В мене взагалі таке враження що “Микола” не додивився фільм. Насправді кінець набагато епічніший ;) Просто зробили кінець, як у фільмі “Початок”. Коли глядач має сам домальовувати свій кінець.

    • Все я додивився! І не має в ньому і натяку на епічність. Як для мене, головне питання фільму – чи головний герой таки почав з’їжджати з глузду, і тоді розвиток подій міг дещо нагадувати “Ігри розуму”, чи з ним все в порядку. А коли так, то саме собою зрозуміло, що буря/смерч/торнадо/цунамі врешті-решт прийде. І майже весь фільм проходить в очікуванні чогось, чого в кінці і не стається… отаке от.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.