Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170196 (186 за 24 години)

Про нові проекти Гуртому, набір модераторів та простий конкурс

| 23 коментарі

Як бачите, багато чого змінилося на Гуртомі. Крім створення порталу, ми відкрили два нові проекти Soloway.co та Веселик, а все почалося з конкурсу.

Соловейка було відкрито раніше, і він вже встиг собі заслужити популярність та симпатію любителів якісної музики, завдяки йому нові гурти мають можливість себе показати, а ви можете їх оцінити і безпосередньо спілкуватися з ними, стати їхніми фанами.

Що стосується Веселика, який нещодавно з’явився на світ, ми хочемо вам про нього розповісти більше.

На початку Веселик презентувався як молодіжний туристичний сайт для активного відпочинку. Але крім звичних статей про туристичні атракції та цікавинок нашого краю, ми хочемо запропонувати щось нове. Це рубрика Акції, де кожен може запропонувати своє бачення подорожей та зустрічей хоча б навіть в дворі власного дому та на дивані з книжкою.

Це може бути може бути пропозиція піти на концерт улюбленого гурту чи на фестиваль у вашому місті, взяти участь в анонсованих спортивних змаганнях, або організувати свої. Наприклад ви їдете в чуже місто, і вам самотньо – ви можете легко організувати зустріч. Або ви захопилися новою книгою, фільмом, фотографуванням, і хочете знайти однодумців. Ідей і прикладів може бути безліч, але ми хочемо, щоб ви запропонували нам свої акції.

Через місяць ми виберемо 10 найкращих акцій, і ви зможете отримати цінні призи, як поповнення мобільного, особливий підпис на форумі чи Толоці, торрент-рейтинг або приз, який підкаже сама створена вами акція.

Сама назва “Веселик” має багато значень: це інше українське слово для журавлика (досить журитися!), смайлик, і від слова “веселка” – всі кольори райдуги, щоб розфарбувати одноманітне сіре існування.

Крім того, ми оголошуємо набір модераторів на Веселик – тих, хто займається туризмом і просто винахідливих молодих людей, про своє бажання і бачення пишіть в коментарях.

З нетерпінням чекаємо ваших нових акцій, які ви можете розміщувати просто зараз.

23 коментарі

 1. Треба час щоб подивитися

 2. На форумі модером хотів би бути….
  За компом приблизно годин 7 в день, пишу грамотно=)

 3. Пане Конфуціус! Чому Ви півтора місяці не відповідаєте на приватні повідомлення?! Мені потрібно змінити логін на сайті. Дуже прошу допомогти!!!

 4. Не робіть з мухи слона, у адміна є багато важливіших справ ніж переписуватися з усіма користувачами про логін абощо . Адмін один, користувачів багато.

 5. Куди можна утнути людину з добрячим знанням мови якимсь редактором? :) А то після оновлення порталу і допомогти нічим, а хочеться.

  • Думаю ти будеш дійсно добрим редактором.

  • Ти вже допоміг з логотипом :)

   І я радий, що ти не проти допомогти і на Веселику – отже, відтепер маєш права на редагування всіх матеріалів і модерування форуму. Крім модерування буду вдячний і за просто постійну активність в коментуванні і створюванні нового.

  • Ну можеш приєднатися до групи дизайнерів. Детальніше: http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?p=354890

 6. Що за полоска китайською внизу веселика і форуму?
  зробити її б збоку і по всьому сайту. ну і кодування людське зробити звісно ж. це буде добре.
  плюс таки доколупати форум, щоб не було вікна у вікні.

 7. Можете мене зробити редактором на толоці, або ще десь? На Гуртомі сиджу часто, і можу перевіряти релізи на толоці або модерувати форум

 8. Задумка гарна, реалізація тексту знову кульгає – навіть в розділах граматичні помилки: “Омбін житлом”.
  Панове, Ви кудись постійно поспішаєте, чи що? Багато проектів – це добре, але, як на мене. краще не так багато, зате перевірених…

 9. Можна мені в модератори????

 10. Панове, наперед перепрошую, так як не по темі, видаліть якщо…
  поділитись можу, маю змогу запросити на Google+
  як хто бажає, то дайте знати, запрошу

 11. Цікаво щодо модераторства. Нещодавно працював в туристичному інтернет-каталозі.

 12. Для всіх потенційних модераторів:
  Якщо вас цікавить ця робота, проявляйте свою активність, і тільки через певний час ми зможемо вирішити, яким людям її довірити. Тобто визначити,хто насправді серйозно до цього ставиться.

 13. написали люди коменти чому на соловейку російська музика, а ви взяли і викинули, це нормально?

 14. Доброго дня!

  Досвід модерування є і немалий – адміністрував пару комерційних сайтів, зараз є модератором великого українського форуму, веду власний інтернет-проект.
  Професійний онлайн-копірайтер, понад три роки займаюсь редектурою й текстовим наповненням сайтів, рекламними текстами.
  Учасник форуму Львівського клубу активного відпочинку, люблю риболовлю, подорожі, 5 разів тільки міняв місце проживання :)
  Жив у Кременчуці, Харкові, Ромнах, Дніпропетровську, зараз – у Львові. Дворазовий срібний призер Харківської області зі спортивного туризму (у складі команди). Судив дитячі й студентські змагання зі спортивного туризму.

  Не обіцяю аж надто активної участі (усе-таки багато часу віднімає робота), проте “Веселик” здається цікавим проектом і можу допомагати модерувати певні розділи форуму чи епізодично виконувати якісь завдання для сайту.
  З повагою, Микола

 15. Допоможіть зареєструватись на форумі
  Пише таке …
  The e-mail address bordik@gmail.com is not valid in phpBB.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.