Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171199 (163 за 24 години)

Адміністратор дружнього ресурсу потрапив у складну ситуацію

| 9 коментарів

Вельмишановні користувачі нашого ресурсу, власник і адміністратор (DiMk@™) дружнього ресурсу torrents.net.ua потрапив у складну ситуацію.

Як вам відомо, ресурс на чолі з DiMk@™ регулярно підтримував Гуртом у поширенні різних акцій. Але сталося так, що сам DiMk@™ на даний момент, знаходиться в скрутному матеріальному становищі, він важко хворий і вже більше двох місяців перебуває на стаціонарному лікуванні. Самі в курсі на скільки не дешево на сьогодні так зване наше безкоштовне лікування, та й не маючи офіційної роботи, лікарняні йому не нараховуються, а у нього ще й сім’я з трьома малолітніми дітьми, та й живе він в орендованій квартирі.

Якщо маєте можливість, просимо йому допомогти.

Детальніше: http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=363582

9 коментарів

  1. Як людину звісно шкода що захворів. Але оскільки той ресурс типу російськомовний то російськомовні йому й допоможуть. Якби на тому ресурсі не було б унікальних ДВД (серіалів Зоряна Брама, Зоряний шлях Вояджер та Ентерпрайз) я б туди й не потикався.

  2. ігор, ти не правий!

  3. Давайте будемо людьми, біда не вибирає і якби щось подібне сталось в нас, то DiMk@™ обов’язково б допоміг.

  4. вінськийігор, тролям слова не давали.

  5. 2-ва місяці тому звертався до всіх до кого тільки міг, з подібним проханням, але ніхто не хотів опублікувати інформацію, навіть тут на гуртомі! Просив не для себе, а для знайомої! Сам кину цьому адміну декілька копійок, по можливості, але не приємно коли діє така вибіркова політика!!!! Дуже не приємно!!!

    • Вже два місяці krush інформація про Маряну Таняк поширюється у фейсбук на сторінці спйту Гуртом ! Дай Боже їй здоров’я! Пам’ятай, якщо ти помагаєш іншим, в той самий час хтось допоможе тобі…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.