Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171545 (287 за 24 години)

В Україні збирають імпровізаторів світу он-лайн на оригінальний джазовий джем-фест

| Прокоментуй!

Проходить відбірковий он-лайн етап концептуально нового Міжнародного фестивалю-конкурсу джазової імпровізаційної майстерності “Майстер-Джем”.

Перший відбірковий етап проводиться в Інтернеті, де журі та голосування глядачів виявляють півфіналістів. Конкурсні дні фінального туру “наживо” пройдуть у форматі джем-сейшенів у різних джазових стилях (мейнстрім, латиноамериканський джаз, джазова балада, ф’южн, джаз-рок (або фанк) і будуть супроводжуватися телевізійними та онлайн-трансляціями.

Цей проект від автора і продюсера легендарного “Одеського Джаз карнавалу” Михайла Фрейдліна – одночасно й серйозний професійний конкурс, і джазовий фестиваль.

На відміну від традиційних джазових подій, цей проект не має аналогів і відбувається протягом усього року. Він є інтерактивним як для глядачів, так і для учасників.

Фінал цього феєричного джазового свята відбудеться в Одесі на останньому тижні квітня 2013-го року і буде приурочений до Міжнародного Дня Джазу ЮНЕСКО! Очікується багато вітчизняних і закордонних виконавців. У журі фестивалю провідні джазові експерти й педагоги, знамениті джазові музиканти, відомі поціновувачі джазу.

Ідею «Майстер-Джем Фестивалю», його зміст високо оцінили й дали згоду співпрацювати такі відомі люди як Олександр Філіпенко, Анатолій Кролл, Андрій Козирєв, Андрій Мачнев, Володимир Тарасов, Володимир Фейєртаг, Олена Ханга, Леонід Чижик, Михайло Митропольський, Микола Голощапов, багато інших професіоналів джазового співтовариства та поціновувачів високого музичного мистецтва.

Для джазових імпровізаторів МАЙСТЕР-ДЖЕМ ФЕСТ – це:

* Міжнародні творчі обміни та надання імпульсу творчій кар’єрі,
* Можливість отримати грошову премію та зробити запис в одній з кращих
звукозаписних студій світу,
* Гастрольне турне по країнах світу для переможців конкурсу,
* Майстер-класи відомих джазових виконавців, педагогів й експертів,
* Можливість потрапити до ротації ТБ і радіо, реклама у ЗМІ та на найбільших Інтернет-порталах світу – постійних партнерах фестивалю,
* Нові знайомства, дружня атмосфера джазової імпровізації та творчого натхнення, феєричне свято й неповторний колорит Одеси,
* Проїзд та проживання учасників фінального туру в Одесі оплачується за рахунок фестивалю.

Учасниками відбіркового он-лайн етапу вже стали музиканти з 22 країн, як молоді, так і досвідчені імениті музиканти. Фестиваль підтримують найбільші джазові портали світу, а також міжнародні культурні центри та арт-об’єднання.

Зареєструватися для участі та надіслати свою відеопрезентацію можна до 31 грудня 2012, але бажано це зробити раніше!, для того щоб журі встигло вчасно прийняти об’єктивне рішення.

РЕЄСТРАЦІЯ учасників, а також умови конкурсу на офіційному сайті фестивалю master-jam.com

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.