Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169783 (178 за 24 години)

П’яному – прибульці по-коліна!

| Прокоментуй!

Гребберси / Grabbers (2012)

Глянув на постер, на рейтинг IMDB 6,3… Думаю – немає змісту дивитись.

Але з іншої сторони жанр – комедія, фантастика, виробник – Великобританія. Дружина каже давай глянемо. І глянули… 

Сценарій, ідея, задум – 8

 Ідея для комедії дуже і дуже класна. Кевін Лехан, сценарист «Греберсів», любить мандрувати, а його люблять кусати комарі. І у нього виникло питання: «чи відчувають комарі дискомфорт, коли поласують кров’ю п’яної людини». )) Ось ця ідея і лягла в основу його сценарію до даного фільму.

На маленький віддалений ірландський острівець падають прибульці – істоти, що не можуть жити без води і харчуються кров’ю. На острів насувається буря і підмога ніяк не може прийти, тому «порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих». Острів’яни випадково дізнаються, що непрошені гості не переносять алкоголю і приймають цілком логічне рішення… «напитися в срачку». Що з того вийшло, дивіться самі…

 Режисура та гра акторів – 5

 Нажаль реалізація такої чудової ідеї бажає кращого. Джон Райт ще дуже молодий режисер – це по суті його друга повнометражна робота. Але як то кажуть з чогось тре розпочинати…

Акторський склад для мене теж не викликає жодних асоціацій з іншими фільмами. До «Греберсів» Річард Койл та Рут Бредлі світились в основному у серіалах та другорядних ролях. Найвідоміші з цих фільмів «Ескадрилья «Лафайєт» та «Принц Персії: Піски часу», проте їх ролі там мінімальні. Але знову-таки відомими не народжують – тут тре працювати… І вони попрацювали, хоч і є ще куди розвиватися.

Музика, спецефекти, декорації – 6 

Найбільше мені сподобались зйомки краєвидів Ірландії. Заворожують… Варто відзначити хороший музичний супровід.

Якихось надзвичайних спецефектів у фільмі немає. Вартувало б також більше попрацювати над тим інопланетним чудовиськом.

 
 Загальна оцінка фільму – 5,5

 На мою думку – це дуже слабенький середнячок. Фільму бракує драйву, щоб бути жахами чи трилером. Все досить мляво. Також діалоги пасувало б зробити смішнішими, якщо основний жанр комедія… Дружина можливо раз чи два засміялась за фільм, а під кінець заснула. Тому моя оцінка 5,5 із 10.

 Василь МАРТЮК,

“КІНОМЛИН”

 
 

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.