Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171021 (153 за 24 години)

National Geographic Channel «українізується»

| 8 коментарів

Телеканал National Geo­graphic локалізує свій бізнес в Україні, буде продавати рекламу через “Панторія плюc” і — зробив переклад на українську мову прем’єрні проекти . Про це було заявлено сьогодні, 27 вересня, під час презентації рекламних можливостей для українських агентств.

Серед топових осінніх проектів — «Випробуй свій мозок», «Мегазаводи», «Заборони», «В очікуванні кінця світу», «Аферисти і туристи», «Дикий тунець».

За словами Іради Мустафін, директора з маркетингу Росії та країн СНД, 20% контенту NG — природа, 10% — подорожі, решта — наука і техніка, культура і люди, історія та дослідження, але все це — подане в розважальній манері.

Ядро аудиторії — чоловіки у віці 25–45 років, з достатком вище середнього та середнім. Саме на них і пропонують орієнтуватися рекламодавцям.

«У Польщі — близько 400 клієнтів, які хочуть асоціювати свій бренд з National Geo­graphic Channel», — розповіла Ірада Мустафіна.

Джерело: http://www.mediabusiness.com.ua

Переклад на українську: bannex.com.ua До речі, на першоджерелі йдеться про те, що з 2013 року планується випуск часопису, але, ще не визначено якою мовою. Тому прохання кого це цікавить написати до Sanoma Media Ukraine, на жаль, пошта для не своїх у них не працює  але є ще сторінка на фейсбук Я звертався, але відповіді не отримав.

8 коментарів

 1. Сторінка на фейсбук – http://www.facebook.com/Sanoma.Media.Ukraine оф. сайт http://www.sanomamedia.com.ua/ua/ але пошта не працює.

 2. Приємна новина. Хотілося б, щоб було якомога більше документальних і освітніх фільмів українською мовою.

  Наші канали останнім часом перетворюються на російські представництва, які тільки і вміють, що ретранслювати російські мильні опери.

 3. О. це круто, але щоб не було як із телеканалом “Disney”, половину передач на рос.мові, а половину на укр

 4. „перевів” , „на українську” – схоже переклад робився гуглом.
  Прохання виправити помилки, бо гидко читати!

 5. “Ядро аудиторії — чоловіки у віці 25–45 років, з середнім та вище середнього доходу” – цікаво де ці чоловіки в Україні водяться)))

 6. Схоже що директор з маркетингу Росії та країн СНД Ірада Мустафіна набрехала. Бо з цього тижня жодної програми українською мовою.

 7. Дуже гарна новина, завжди любив цей канал…

 8. Просто зараз канал показує програму українською! =)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.