Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171190 (167 за 24 години)

10 книжок до Дня Святого Миколая – вибирайте та купляйте дітлахам!

| 7 коментарів

Незабаром – День Святого Миколая. Пропонуємо десять книжкових новинок для дітей, які побачили світ в українських видавництвах. Ці прекрасно ілюстровані книжечки стануть гарним подарунком для малечі.

1. Сашко Дерманський. Казки дракона Омелька. Іл.: Вікторія Пальчун.  А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2012. 

Нова книжка Сашка Дерманського – наймолодшого і найвеселішого з сучасних українських дитячих письменників – це довгоочікувана мандрівка у казковий світ дракона Омелька – невтомного казкаря, що складає безліч казок, але якому завжди бракує слухачів. Адже тільки-но він підкрадається до когось, щоб розповісти казку, як усі одразу верещать: «Дракон!» – і втікають… Можеш собі уявити, який щасливий буде бідолашний Омелько, коли ти прочитаєш і полюбиш його чудові казки…

Придбати (Книгарня Є)

 

2. Тарас Шевченко. Дитячий Кобзар.  Видавництво Старого Лева, 2012.

Дитячий кобзар – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями.

Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує.

Придбати (Книгарня Є)

Придбати (Наш формат)

3. Дарунок святого Миколая: вірші, казки, оповідання. Упор. Ю. Березенко. – «Братське», 2012.

Чудотворець Миколай щороку готує для кожної дитини гостинця.

Герої цих історій дістали подарунки зовсім особливі та незвичайні: Каріна і Яна отримали в дар справжню дружбу, а Надійка – старшу сестру. А от що знайшов під подушкою Миколка в нагороду за свій грандіозний вчинок, ти дізнаєшся, коли розгорнеш цю книжку! 
Серед авторів – Галина Кирпа, Ігор Калинець, Валентина Вздульська, Галина Манів, Зоряна Живка, Оксана Лущевська, Володимир Чернишенко та ін.

 Видання розраховане на дітей молодшого, середнього шкільного віку та для родинного читання. Стане в пригоді на уроках української літератури, християнської етики, у церковних недільних школах і гуртках.

Придбати на сайті видавництва

 

4. Астрід Ліндґрен. Діти з Гамірного. Махаон-Україна, 2012.

Кожна книжка видатної шведської письменниці Астрід Ліндґрен неповторна.

 Повість «Діти з Гамірного» – ніби освітлена зсередини теплим сонцем дитинства, проведеного у спілкуванні з природою. На хуторі Гамірному всього лиш три садиби, але шестеро дітей, які живуть там, не мають часу нудьгувати. Вони вміють розважатися, цінувати дружбу, залюбки допомагають батькам, вчаться готуватися до родинних свят і переживають багато цікавих і веселий історій.

Придбати (Книгарня Є)

 

5. Андрій Курков. «Чому їжачка ніхто не гладить» Навчальна книга – Богдан. 2012 

Великі чи маленькі, люди чи звірятка, – усі хочуть відчувати себе дорогими і потрібними комусь.

 А одного разу маленький Їжачок засумував, оскільки ніхто не хотів його погладити. І так би сердився й супився Їжачок і дотепер, якби не сіра польова Мишка, яка пояснила йому, у чому річ. З того часу  звірятка стали нерозлучними друзями й щовечора п´ють чай із горішками та яблучками.  

 Приємного й затишного вам чаювання прохолодними осінніми вечорами у товаристві нової книги Андрія Куркова «Чому Їжачка ніхто не гладить»! Зручного для гортання формату, чудово ілюстроване Тетяною Горюшною та перекладене українською Іриною Дем´яновою видання стане справжнім подарнком для найменших читачів.

Придбати (Видавництво Богдан)

 

6. Григорій Фалькович. «Про котів і собак» Видавництво Старого Лева, 2012. 

Книга віршів Григорія Фальковича стане неймовірно гарним подарунком для дітей і дорослих, які люблять домашніх улюбленців, котів і собак, а також полюбляють поезію для дітей. Веселі, вигадливі, кумедні вірші ілюстровані надзвичайними роботами Наталі Ярової.

Придбати (Книгарня Є)

 

 7. Даогопак. Книга 1. Анталійська гастроль. М. Прасолов, О. Чебикін, О. Колов. Nebeskey, 2012 

«Даогопак» – 3-томний комікс-блокбастер про пригоди козаків-характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі. 
Розпочинається серія авантюрно-пригодницьких історій першою книгою під назвою «Даогопак: Анталійська гастроль».
Три друга-козака – Олесь Скоровода, Тарас Пересічеволя і характерник Мозговий – виконують завдання кошового отамана, відправляючись з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Їх мета – визволити полонених козаків, що працюють в надрах нового султанського палацу в Анталії. Але не сталося, як гадалося, і в справу втрутилися зовсім інші сили та обставини. Несподівана зустріч з японською дівчинкою Арі-Сан, охоронцем сина Султана, змінила долю молодого козака Олеся.
Для авторів це стало архіцікавим завданням – продемонструвати світу легендарні міфи української історії. Начебто мисливці за скарбами, відправитися в дрімучі ліси своєї міфології, знаходячи і збираючи найтоншу павутину магії, впевнене рукостискання братства, співучу іронію кобзарів і завзятість бойового тренування характерників. Зібрати і виткати полотно історії образами нових супергероїв. Адже наша культурна спадщина сповнена героями, які очікують виходу в світ. Але найважливіше для тебе, читачу, знайти героя в собі.
Автор сценарію – Максим Прасолов, художник – Олексій Чебикін, тексти – за участю Олега Колова.
Відзначений спеціальним призом журі фестивалю «Книжковий Арсенал» за Кращу ілюстровану дитячу книгу. Хоча книга – для всієї родини.

Придбати (Книгарня Є)

Придбати (Наш формат)

 

 8. Леся Воронина. «Таємне Товариство Боягузів та Брехунів» Грані-Т, 2012 

Кожна нова книжка Лесі Ворониної – подія для маленьких читачів, які в її звичайних-незвичайних героях мають змогу впізнати себе і пережити чимало направду карколомних пригод, густо помережаних добрим гумором і тонкою іронією.

 Цього разу пані Леся і видавництво «Грані-Т» підготували маленьким книголюбам подвійну насолоду. Адже нова книжка відомої письменниці «Таємне Товариство Боягузів і Брехунів» містить одразу дві чудові повісті, – а отже, тут доведеться аж двічі рятувати світ! 

 Одного разу звичайнісінький хлопчина, навколо якого все було похмурим і буденним, захворів. Проте «хвороба» – геть не звичайнісінька, і якщо чесно, навіть дуже захоплююча. Не треба викликати лікаря, не треба пити ліків і лежати в ліжку, а краще віддатися їй сповна, адже ця хвороба – пригодоманія! Перший симптом: поява чудернацьких предметів, часових та просторових переходів на рідній і давно знайомій вулиці. Другий симптом: коли найрідніші люди, мама з татом і бабуся, виявляються супергероями, які мають родинні таємниці, передані їм із давніх часів. І третій симптом: така блискавична швидкість подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не треба, адже перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, потрібно ретельно попрацювати над собою – пройти випробування, позбутися страхів, стати сміливим і приготуватися до карколомних пригод. 

 Отож, насолоджуйтеся – і подумайте про те, чи й вас, бува, не чекають у лавах Таємних Товариств?.. 

Придбати (Інтернет магазин Лулука)

 

9. Юрій Ярмиш. «Їжачок та Соловейко» А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2012.  

Одного разу маленьке Солов´ятко випало з гнізда!.. Раптом біля куща з´явилася хитра Лисиця і вже хотіла його схопити…

  Але сміливий Їжачок згорнувся калачиком і відважно захистив мале Солов´ятко. 

Про справжню самовідданну дружбу, про непрості випробовування оповідає ця чудова, глибока й зворушлива казка.

Придбати (Книгарня Є)

 

 10. Зірка Мензатюк. «Зварю тобі борщику» Видавництво Старого Лева, 2012. 

У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, але ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому столі, а й у казці.

Придбати (Книгарня Є)

 

 

 

 

За матеріалом – http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2012/12/08/224825.html

7 коментарів

  1. Є з чого вибрати! Молодці!

  2. Я б порадив передплатити малюкам, найкращий дитячий журнал України – Крилаті і цілий рік буде їм щастя!!!
    http://www.krylati.org/krylati/

  3. Сайт чудовий! Таких мало в україномовному Інеті. Дякую усім, хто докладає зусиль для його інформаційного наповнення.

  4. яхочузаказатисобікнишкупросвятогомиколаямоійдочкідаринки

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.