Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169844 (188 за 24 години)

Гуртом вітає Пласт із 100-літтям організації

| 2 коментарі

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=IYSC_VvNZKA&w=450]

За 2012 рік відбулося чимало великих подій. Футбольний єврочемпіонат, парламентські вибори, черговий пережитий кінець світу… Але є ще одна подія, котра, на відміну від попередніх, безсумнівно позитивна. В цьому році святкує своє століття українська скаутська організація «Пласт». Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Чимало пластунів є гуртомівцями. Рух Гуртом щиро вітає Пласт із столітнім ювілеєм та бажає йому процвітання, сил та натхнення, щоб виховати ще далеко не одне покоління свідомих громадян!

Пласт – це цікаві мандрівки, табори, заняття, соціальні та культурні акції. Протягом року кожен пластун переживає низку захопливих заходів, отримує нові знання та навики, котрі потім використовує в житті. Пластуном може бути будь-хто від 6 до, як то кажуть, 106 років.

Сто років тому у Львові була складена перша присяга, що стала початком відліку часу існування організації. Протягом столітньої історії Пласт був заборонений, тому зберігати і розвивати пластові традиції доводилося українцям діаспори. Після відновлення Незалежності, український скаутинг-Пласт відродився і в Україні. На даний момент організація налічує до 10 тисяч членів. За свою столітню історію Пласт виховав таких видатних осіб як Богдан Гаврилишин, Любомир Романків, Любомир Гузар, Степан Бандера, Роман Шухевич та інші.
Детальніше про організацію ви можете дізнатися на офіційному порталі Пласту – plast.org.ua.
Якщо ви бажаєте приєднатися до українського скаутингу – Пласту, залиште свої дані в анкеті http://www.plast.org.ua/join/us/

2 коментарі

  1. Дуже гарне відео, бажано дивитись в HD якості

  2. Pingback: Гуртом привітав пластунів зі 100-літтям | 100 кроків — історичний пластовий блог

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.